Birbirinden farklı modeller ile yaşamınıza renk katar.

Vizyon:
Türkiye ve Yurtdışın da ki ülkelere en yüksek kalite de Oyuncu Koltuğu ve Ofis Mobilyaları perakendeciliği yapan önde gelen bir kuruluş olmak.
 

Misyon:
Müşterilerimizin, farklı modeller, uygun fiyatlı ürünler ve farklı ödeme çeşitleriyle odalarının ve evlerinin stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak, ev ve ofis dekorasyon perakendeciliği pazarını geliştirip değer kazandırmak.

Hakkımızda

Daha öncesinde uzun yıllar ofis mobilyaları üretiminde hizmet gösteren Xrancer, 2019 yılından itibaren Xrancer oyuncu koltukları olarak gerçek marka yolculuğuna başlamıştır.

 

Sektörde edindiğimiz deneyim çerçevesinde her yıl daha çok gelişimi göstererek büyümeye devam ediyoruz gelişimle birlikte kalite anlayışını benimsemiş ve müşteri memnuniyetini her daim ön plana almışızdır.

 

Kurulduğumuz tarihten bu yana sektörde oluşturduğumuz güven ortamı her bütçeye ve kendine has özgü tasarımlarıyla Her geçen gün kalitemizi arttırmak öncelikli hedeflerimiz haline gelmiştir.

 

Vizyonumuz sektörde öncü marka olmak sürekli gelişim ve inovasyonla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır modern çizgimiz teknoloji ile kaliteyi bir araya getiren trend modellerimizle gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR